אודותינו

חברת Vimix Investments LTD 

היא חברה לשיווק נדל"ן יוקרתי בישראל וברחבי העולם.

מאחר ורוב האנשים המתעניינים בנכסי יוקרה הנם אנשים העובדים קשה למען כספם, בד"כ אין להם את הזמן הדרוש כדי לחפש בדקדקנות את הנכס המתאים להם בדיוק. וגם אם כן, לפעמים חסרים להם נתונים, שאי ידיעתם עלולה לגרום להוצאות מיותרות של עשרות אלפי דולרים ואף יותר. למשל: אי ידיעת ערכה הנכון של דירה או וילה מסויימת, ותשלום גבוה מדי עבורה עלול להסתכם בהפסד של עשרות ומאות אלפי דולרים. או אי גילוי מוקדם של פגמים בנכס, חוסר בקיאות בתהליך הרכישה, חוסר ידע בנושא התרי בניה וכו' עשויים לגרום למפחי נפש מיותרים לאחר הרכישה ואף להפסד כספי.

כאן אנו נכנסים לתמונה: כל שאתה צריך לעשות הוא לתת לנו את הנתונים לגבי הנכס שתרצה לרכוש (מיקום, גודל, עלות וכו') ואנו נעשה את עבודת החיפוש עבורך. אנו מלווים אותך לאורך כל תהליך הרכישה מתחילתו ועד סופו כך שתמיד יש לך לאן לפנות, עד לרכישת הנכס המתאים וגם לאחר מכן. באופן זה בזבוז זמן וכסף יקרים נחסכים ממך ותהליך הרכישה הופך להיות מהנה ולא מענה.

 

 

 

חברת Vimix מתמקדת בשלוש פעילויות עיקריות:

  1. תיווך נדל"ן ישראלי למכירה והשכרה: רוב הדירות והווילות שתמצאו בחברת Vimix הינן ברמה ובאיכות הגבוהות ביותר. האזורים שאנו מתמקדים בהם הינם אזורי יוקרה כגון הרצליה פיתוח, הרצליה ב', כפר שמריהו, סביון, קיסריה וכו'. במידה והינך בעל הנכס - נוכל למצוא לך מגוון רחב של קונים פוטנציאלים, גם בזכות קשרינו הענפים בארץ ובמדינות חבר העמים.
  2. השכרת וילות ודירות יוקרה לטווחים קצרים: שרות זה מיועד הן לתושבי חוץ והן לתושבי הארץ ומטרתו להעניק לכם נופש אולטימטיבי בוילות היוקרה העומדות לרשותינו למטרה זו.
  3. תיווך עסקאות נדל"ן ברחבי העולם: חברת Vimix הנה בעלת קשרים ענפים לבעלי עסקים ונכסים במקומות רבים בעולם, ובעיקר במדינות חבר העמים. ברשותינו נכסים עסקיים ופרטיים למכירה והשכרה ברוסיה, אוקראינה, ארה"ב ועוד. אחוז הרווחיות מנכסים אלו הנו גבוה מהממוצע עבור איש העסקים הישראלי. כמו כן, עקב קשרים אלו של Vimix, מגוון הלקוחות הפוטנציאליים לרכישת דירות ווילות בישראל הופך לרחב מאד עבור המוכר המציע את נכסיו למכירה דרכינו. וכפי שכל איש עסקים מתחיל יודע, ככל שיש יותר קונים פוטנציאליים עולה מהירות מכירת הנכס ביחס ישר.     

אז לרכישה/השכרה בטוחה ומהירה צור עמנו קשר עוד היום!

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.

נבנה ע"י SMSITE - Internet Solutions